زمستان_آرسام #

در اینستاگرام عکس بفرست و پلاک طلا برنده شو

چالش زمستانه آرسام

تهویه آرسام Setpoint

داکت اسپلیت هوشمند

امکان اتصال به تلفن همراه و کنترل وضعیت دستگاه و دمای منزل از هرجا

امکان مشاهده دمای گرمایش و سرمایش روی ترموستات و تلفن همراه

قابلیت اتصال اینترنتی به مرکز مانیتورینگ و سرور مرکزی واحد خدمات تهویه آرسام

عملکرد هوشمند فن، کمپرسور، شیربرقی و مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند

تهویه آرسام Setpoint

تجربه زندگی مطبوع

محصولات مسکونی و تجاری

شرکت تهویه آرسام تمام سعی و تخصص خود را بکار گرفته تا بهترین سیستم‌های مرکزی تهویه مطبوع را برای کاربری مسکونی و اداری مهیا کند. شما می‌توانید حتی در گرمترین روزهای سال نیز،‌ خانه‌ای خنک و راحت داشته باشید. دیگر مجبور نیستید از میان چهار مولفه مهم و کلیدی قیمت مناسب، دوام، کارایی و مصرف بهینه انرژی تنها یک یا دو گزینه را انتخاب کنید؛ بلکه می‌توانید با انتخاب محصول خود از میان برندهایی مانند Setpoint یا American Pro همه این عناصر را با هم داشته باشید.

همچنین ما لیست کاملی از سیستم‌های تهویه مطبوع را برای ساختمانهای تجاری – صنعتی بزرگ و کوچک آماده داریم. کلیه برج‌های تجاری، مدارس، دانشگاه‌ها، انبارها، ویلا‌های بزرگ، باشگاه‌های وزرشی و … می‌توانند از خدمات و محصولات آرسام بهره‌مند شوند. سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی شرکت شامل انواع چیلر های هوای خنک، مینی چیلرها، پکیج یونیت‌های پشت بامی و VRF ها می‌گردد.

کلیه محصولات تهویه مطبوع مسکونی و اداری، با گارانتی معتبر شرکت آرسام زیر نظر سازمان حمایت از مصرف کننده عرضه می‌گردد. لازم به ذکر است شرکت تهویه آرسام تنها نماینده مجاز شرکت afka (تولید کننده محصولات آمریکن پرو) در خاورمیانه می‌باشد.